Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Zajímá mě víc.

SOUHLASÍM
Menu

Získali jsme Factory Office Center pro své privatní klienty

05.10.2011

Mint Investments, středoevropský správce neveřejných nemovitostních investičních portfolií, úspěšně dokončil akvizici budovy Factory Office Center (FOC).

FOC představuje cca 10.000 m² kancelařských a obchodních prostor nejvyšší kvalitativní třídy, pronajímané předeším mezinárodním nájemcům, nachází se v oblíbené městské části Praha 5 - Smíchov. Velikost transakce dosáhla přibližně 30 milionů eur. Budova Factory Office Center se vyznačuje vynikající polohou vedle jednoho z hlavních center všech typů hromadné dopravy, je plně obsazena, a  může se pochlubit dlouhodobými pronájmy s mezinárodními nájemci jako je Johnson & Johnson a společnosti ze skupiny WPP.

Mint Investments má dlouholeté zkušenosti se správou nemovitostních investic pro mezinárodní i lokální institucionální investory. Zapojením volných zdrojů lokálních privátních investorů do nemovitostního trhu Mint Investments opět prokázal svou pružnost a přizpůsobivost měnícím se podmínkám na trhu.


Radim Bajgar, partner ve společnosti Mint Investments, k tomu uvedl: "Naším hlavním zaměřením stále zůstává zřizování a obhospodařování neveřejných nemovitostních investičních portfolií pro velké mezinárodní i lokální institucionální investory. Ovšem vzhledem k velkému potenciálu a rychlému růstu zájmu místních privátních investorů investovat svůj volný kapitál do komerčních nemovitostí, nabízíme nyní také komplexní řešení pro tuto privátní klientelu."

Close