Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Zajímá mě víc.

SOUHLASÍM
Menu

SC BREDA & WEINSTEIN získalo další dvě ocenění

24.06.2013

V pondělí 17. června 2013 proběhlo v Janáčkově konzervatoři slavnostní vyhlášení výsledků sedmého ročníku soutěže STAVBA MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2012.

Vyhlašovateli jsou Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, Obec architektů a Moravskoslezský kraj. Soutěž si za svou existenci získala jistou prestiž. V letošním ročníku se přihlásilo 29 objektů realizovaných v Moravskoslezském kraji. Objektivnost zaručili porotci, kteří byli sestaveni z řad zástupců jednotlivých vyhlašovatelů.

Obchodní a společenské centrum Breda & Weinstein získalo Cenu laické veřejnosti, která vzešla z nejvyššího počtu hlasů.

Dalšího ocenění se centrum dočkalo v kategorii Stavby občanské vybavenosti - rekonstrukce, kde získalo Čestné uznání a umístilo se hned za vítězem hlavní ceny multifunkční aulou Gong.

 

Radim Bajgar, ředitel společnosti Mint Investments, k oběma cenám uvedl:

“Velmi si vážíme obou ocenění. Stavba MSK je po Grand Prix architektů 2013 již druhá soutěž, ve které naše centrum získalo ocenění. Moje poděkování patří zejména ateliéru Šafer Hájek architekti s.r.o. za skvělou a dlouholetou spolupráci a také houževnatému a profesionálnímu týmu v Mint Investments.

 

Nejvíce mne ale těší Cena laické veřejnosti. Rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří podpořili naše centrum a poslali nám svůj hlas. Je to znamení, že se u nás lidem líbí, že se Breda & Weinstein stává jejich srdeční záležitostí. Za Mint Investments pro to budeme dělat maximum.”

Close