Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Zajímá mě víc.

SOUHLASÍM
Menu

Business Centre Bohemia- Běh do schodů 2012

16.07.2012

17. srpna 2012 se bude konat v nejznámější moderní kancelářské budově v Plzni Business Centre Bohemia, místně známá také jako „mrakodrap“, velký závod Run-up 2012.

Tato akce, která je v České republice pořádána už několikátým rokem, je organizována také v mnoha jiných zemích světa (např. v Německu, ve Francii, v Kanadě a samozřejmě v USA; nejproslulejší závod tohoto druhu se odehrává každoročně v Empire State Building v New York City).

Princip je velmi jednoduchý: účastníci musí vyběhnout po schodech na některou z nejvyšších budov České republiky v co nejkratším čase na vrchol věže. Po prvním kole se 30 nejrychlejších (22 mužů a 8 žen) v závodu Elite kvalifikuje do finále. Finále se koná ještě téhož dne a nejrychlejší běžec finále vyhraje hlavní cenu.

Závodníci si budou moci vybrat mezi závodem Elite Run-Up (běh až na vrchol věže, možnost kvalifikace do finále a na Mistrovství ČR v běhu do schodů) a závodem Open Run-Up (běh do poloviny věže). Z každého kvalifikačního závodu konaného v jednotlivých městech postoupí do mistrovství ČR 8 mužů a 4 ženy.

Závod pořádá agentura ChrisFromParis Organisation  v 7 městech České republiky .

Více:  www.run-up.cz

Close