Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Zajímá mě víc.

SOUHLASÍM
Menu

Raiffeisen Centrum se mění na The Square

25.05.2016

Dominanta pražské Budějovické mění svůj název - z Raiffeisen Centrum na The Square.

Budovu, která byla původně postavena jako centrála rakouské banky, a v současnosti již hojně využívanou mnoha renovovanými globálními i českými společnosti, stejně jako veřejnoprávní institucí, není ji již třeba spojovat se specifickou značkou.

The Square poskytuje moderní kancelářské prostory o celkové výměře 19,000 m² ve 14 nadzemních podlažích a dostatek parkovacích stání. Budova taktéž nabízí panoramatické výhledy na celé město i jeho okolí.

Lokalita je proslulá výbornou dopravní obslužností a občanskou vybaveností. Přímo pod budovou je umístěna stanice metra linky C. Sjezd z dálnice D1 je vzdálen pouhých 200 metrů.

 

Mint Investments Group
Mint Investments Group

Budova se nachází na hlavní křižovatce Budějovické a Olbrachtovy ulice a vytváří tak společně s budovami v okolí pomyslné náměstí poskytující veškerou občanskou vybavenost. Odtud název The Square.

 

Budova The Square, postavena v roce 2002, je od loňského léta vlastněna lokálním nemovitostním fondem a je pod komplexní správou skupiny Mint Investments. Mezi nájemce mimo jiné patří Státní fond životního prostředí, společnosti Provident Financial, Opel, Endress+Hauser či CAD PRO.

Close