Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Zajímá mě víc.

SOUHLASÍM
Menu

Mint dokončil akvizici budovy Polygon House

16.10.2014

Skupina Mint Investments dokončila akvizici budovy Polygon House pro skupinu svých privátních klientů. Cena akvizice přesáhla EUR 20 milionů. Polygon je moderní budova s 10,500 m² pronajímatelné kancelářské plochy a 125 parkovacími místy, umístěná v srdci Pankráce, jedné z nejatraktivnějších a nejdynamičtějších lokalit v Praze.

Na první pohled zaujme svou elegantní zrcadlovou fasádou a tvarem v podobě lodi, který je přímo viditelný z pražské magistrály.

Akvizici okomentoval Lukáš Schirl, partner skupiny Mint Investments: „Povedlo se nám využít speciální příležitost a pro naše investory koupit moderní kancelářskou budovu s dobrou viditelnosti, v bezprostřední blízkosti stanice metra a nákupního centra Arkády, s více než 90% obsazeností a nadprůměrným výnosem. Jsme přesvědčení, že jde o atraktivní kombinaci výnosu a investičního rizika.“

 

Mint Investments Group
Mint Investments Group
Mint Investments Group
Mint Investments Group

O skupině Mint Investments

Skupina Mint Investments se od svého založení v roce 2002 stala lídrem v oblasti investic do nemovitostí a zřizování a správy nemovitostních private equity fondů ve střední Evropě. S více než 500 miliony EUR spravovanými v sedmi uzavřených fondech Mint Investments investuje a spravuje aktiva celé řady největších evropských a severoamerických institucionálních investorů a velkých středoevropských privátních investorů.

Mint Investments nabízí služby ve střední Evropě unikátní integrované nemovitostní investiční platformy, jeho týmy pokrývají investment management, development, asset management, pronájem a komerční správu nemovitostí. Skupina Mint Investments představuje více než 50 profesionálů se sídlem v Praze, Bratislavě, Plzni, Opavě, Olomouci, Mostě a Trenčíně pokrývající Českou republiku, Slovensko a jižní Polsko. Všichni partneři a ředitelé jednotlivých divizí v minulosti pracovali pro významné anglo-saské instituce doma nebo v zahraničí.

Skupina Mint Investments je ve středoevropském regionu velice dobře známá také prostřednictvím svých dceřiných společností CSIA (Czech and Slovak Investment Advisors) a DEVELON.

Close