Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Zajímá mě víc.

SOUHLASÍM
Menu

Mint dokončil akvizici obchodního centra Breda&Weinstein

26.07.2018

Začátkem června dokončila skupina Mint Investments akvizici obchodního centra Breda&Weinstein od společnosti Avestus Capital Partners. Hodnota transkace přesáhla 60 milionů Euro. Skupina Mint Investments byla u tohoto obchodního centra od samého počátku, když působila jako jeho developer a správce pro skupinu Avestus Capital Partners.

Akvizici okomentoval Radim Bajgar, partner skupiny Mint Investments: „Máme z této akvizice velkou radost. Byli jsme u tohoto centra od samého počátku a věříme v jeho potenciál, především díky dominantní pozici v opavském regionu. Jsme přesvědčeni, že jsme pro nás i naše privátní klienty zajistili dobrou, bezpečnou dlouhodobou investici.“

Breda&Weinstein je moderní obchodní centrum s více než 25 tisíci m² pronajímatelné plochy, umístěné v historickém centru Opavy na půdorysu bývalého pivovaru Zlatovar. Breda&Weinstein zahrnuje široké a vyvážené spektrum nájemníků s důrazem na volnočasové aktivity a gastronomii, mezi které patří například multikino se 6 sály, velkoformátové fitness centrum nebo místně oblíbené gastronomické koncepty včetně lokálního minipivovaru.

Breda & Weinstein je architektonicky unikátní dílo, které v roce 2013 získalo titul Stavba roku, Čestné uznání v Grand Prix architektů, Cenu laické veřejnosti a Čestné uznání ve Stavbě Moravskoslezského kraje a také 3. místo v soutěži Best of Realty.

Mint Investments Group
Mint Investments Group

O skupině Mint Investments

Skupina Mint Investments působí na trhu od roku 2002 a je jedním z předních nemovitostních investorů v České republice a na Slovensku. Celková hodnota spravovaných nemovitostí přesahuje EUR600m.

Mint Investments nabízí kompletní škálu služeb spojených s investicemi do nemovitostí a její tým více než 50 profesionálů řeší veškeré finanční, právní a technické aspekty správy investičních nemovitostí a developerských projektů.

Skupina Mint Investments je vlastněna 5 partnery. Všichni partneři společnosti mají dlouhodobé zkušenosti z významných mezinárodních finančních a nemovitostních společností.

Klíčovým posláním společnosti je generovat pro investory nadprůměrné výnosy při minimalizaci rizika. Spravujeme prostředky velkých institucionálních investorů i řady privátních investorů.

Close