Náš web používá soubory cookie, pomocí kterých Vám poskytujeme lepší služby. Zajímá mě víc.

SOUHLASÍM
Menu

Prodali jsme Avenir Park

01.06.2021

Akvizice business parku v Praze 5 o celkové výměře 25 600 metrů čtverečních proběhla v červnu 2017 s téměř 50% neobsazeností a extrémně krátkou průměrnou dobou nájmu (WAULT). Majitelé dokončili úspěšný projekt, který zahrnoval vyhledání nových nájemců a prodloužení končících smluv o celkové výměře 23 000 metrů čtverečních, investice ve výši 4 miliony EUR jak do společných, tak i nájemních prostor a certifikaci BREEAM.

Mez významné nájemce komplexu čtyř budov patří společnosti jako jsou Porsche, Porsche Engineering, McDonald’s, Conduent, ČSOB (KBC Group), ING Bank, Dermacol a Coloplast.

Právní servis prodávajícímu zajišťovala společnost Clifford Chance.

Lukáš Schirl, partner společnosti Mint Investments, uvedl: „Projekt - během celého svého investičního cyklu - od okamžiku akvizice s nízkou obsazeností a krátkou dobou pronájmu - nám dal příležitost využít schopností a zkušeností společnosti Mint Investments kombinujících asset a property management, pronájem, project management k dokončení nelehkého úkolu a zhodnocení vložených prostředků. Jsme velmi hrdí na to, že jsme byli spolu s Tristan Capital Partners aktivním článkem v této úspěšné investici. “

Close