Tristan koupil kancelářský komplex Avenir Business Park od Lone Star 25.7.2017

Tristan koupil kancelářský komplex Avenir Business Park od Lone Star

Londýn – nemovitostní fond EPISO 4, spravovaný společností Tristan Capital Partners, koupil kancelářský komplex Avenir Business Park v západní části Prahy od fondu z Americké skupiny Lone Star.


Karol Bartoš, výkonný ředitel v Tristanu, zodpovědný za Portfolio a Asset management, k této transakci uvedl: "Tuto ‘off-market‘ transakci jsme zrealizovali spolu s naším místním partnerem a spoluinvestorem, Mint Investments. Podle našeho názoru je ideální čas pro tento typ transakce, vzhledem k tomu, že poptávka po kancelářských prostorách je nejvyšší za posledních 10 let a Praha 5, ve které Avenir leží, je v současnosti druhou nejžádanější čtvrtí kancelářského trhu.


Lukáš Schirl, partner v Mint Investments, uvedl: "Avenir Business Park představuje jedinečnou příležitost získat moderní kancelářský komplex, který těží z nejmodernějších technických parametrů a moderních, flexibilních kancelářských prostor. Avenir Business Park je snadno dostupný autem i veřejnou dopravou a je v těsné blízkosti veškeré infrastruktury, služeb a rekreačních zón. Jednou z výhod komplexu je, že zahrnuje i rozsáhlou upravenou zahradu. Takovéto vybavení je zásadní pro nájemníky, které chtějí přitáhnout a motivovat talentované zaměstnance na trhu se současnou extrémně nízkou mírou nezaměstnanosti. "


Kancelářský komplex s celkovou plochou 25,300 m2 je schopen uspokojit širokou škálu nájemců, od menších jednotek velikosti 300m2, po větší jednotky dosahující až 3 500 m2, atraktivní pro nájemce, kteří chtějí umístit maximální počet zaměstnanců na jedno patro.


Zdroj: Tristan Capital Partners www.tristancap.com

© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít